További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | MDQ35-6M |
| EAN | 8014212373885 |
| Vezeték-keresztmetszet (finomszálú, érvéghüvely nélkül) | 2,5 – 35 mm² |
| Csatlakoztatható vezeték-keresztmetszetű finomszálú kábelvéghüvellyel | 1,5 – 25 mm² |
| Névleges áram In | 125 A |
| Elektromos csatlakozás típusa 1 | Csavaros csatlakozás |
| Szerelési mód | DIN sín (kalapsín) 35 mm |
| Szigetelő test anyaga | Hőre lágyuló |
| Üzemi hőmérséklet | -20 – 85 °C |
| Szigetelőanyag gyúlékonysági osztálya az UL94 szerint | V2 |
| Halogénmentes | ✅ |
| Szélesség | 108 mm |
| Magasság | 52 mm |
| Mélység | 104 mm |
| Zárólemez szükséges | ❌ |
| Átlátszó | ✅ |



