További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | MN-PA12DS |
| EAN | 8014212372345 |
| Centrális furattávolság | 12 mm |
| Vezeték-keresztmetszet (finomszálú, érvéghüvely nélkül) | 2,5 – 6 mm² |
| Névleges áram In | 41 A |
| Névleges feszültség Un | 500 V |
| Elektromos csatlakozás típusa 1 | Csavaros csatlakozás |
| Elektromos csatlakozás típusa 2 | Csavaros csatlakozás |
| Szerelési mód | Közvetlen szerelés |
| Szigetelő test anyaga | Hőre lágyuló |
| Üzemi hőmérséklet | -20 – 110 °C |
| Szigetelőanyag gyúlékonysági osztálya az UL94 szerint | V2 |
| Halogénmentes | ✅ |
| Szélesség | 140 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Mélység | 23,8 mm |
| Zárólemez szükséges | ❌ |
| Szín | Fehér |
| Átlátszó | ❌ |



