Leírás
Szorító fogó teljesen szigetelt
ISOplus 2K VKZ
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szorító fogó telj. szig. ISOplus 2K VKZ
Szorító fogó teljesen szigetelt
ISOplus 2K VKZ
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 11091 |
| EAN | 8014212034502 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_80_40/pinze-isopiu |
| Alak | Egyenes |
| Hossz | 178 mm |
| Állkapocs hossza | 26 mm |
| Fej szélessége | 32 mm |
| Fejmagasság | 20 mm |
| Kiálló vágóél | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Kovácsolt | ✅ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| Megfogó felület | Fogazott |
| Súly | 136 g |
| VDE tesztelt | ✅ |