További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 11092 |
| EAN | 8014212034496 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_80_10/vollkunststoffzangen |
| Alak | Egyenes |
| Hossz | 186 mm |
| Állkapocs hossza | 20 mm |
| Fej szélessége | 33 mm |
| Fejmagasság | 20 mm |
| Kiálló vágóél | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| ESD tesztelve | ❌ |
| Anyag | Műanyag |
| Kovácsolt | ❌ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Átlós vágófogóval | ❌ |
| Fogási tartomány | 180 – 180 mm |
| Megfogó felület | Sima |
| Súly | 147 g |
| VDE tesztelt | ✅ |





