További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1110250 |
| EAN | 8014212130532 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_70/wasserpumpenzangen |
| Hossz | 250 mm |
| Közös | Hornyolt ízület |
| Pofák max. nyilása | 40 mm |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Ütésvédelemmel | ❌ |
| Antimágneses | ❌ |
| Súly | 390 g |
| VDE tesztelt | ✅ |





