További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1201180 |
| EAN | 8014212316523 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_10/kombizangen |
| Alak | Egyenes |
| Hossz | 185 mm |
| Állkapocs hossza | 39 mm |
| Fej szélessége | 24 mm |
| Fejmagasság | 10 mm |
| Kiálló vágóél | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| ESD tesztelve | ❌ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Kovácsolt | ✅ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| Átlós vágófogóval | ❌ |
| Fogási tartomány | 180 – 180 mm |
| Megfogó felület | Sima |
| Súly | 243 g |
| VDE tesztelt | ✅ |





