További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1201200 |
| EAN | 8014212316554 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_10/pinze-universali |
| Alak | Egyenes |
| Hossz | 200 mm |
| Állkapocs hossza | 43 mm |
| Fej szélessége | 26 mm |
| Fejmagasság | 10 mm |
| Kiálló vágóél | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Kovácsolt | ✅ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| Átlós vágófogóval | ✅ |
| Súly | 290 g |
| VDE tesztelt | ✅ |





