További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1203200 |
| EAN | 8014212316479 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/10_30_20/telefonzangen-gerade |
| Alak | Egyenes |
| Hossz | 200 mm |
| Állkapocs hossza | 74 mm |
| Súly | 200 g |
| Fej szélessége | 17 mm |
| Fejmagasság | 4 mm |
| Átlós vágófogóval | ❌ |
| Kovácsolt | ❌ |
| Alkalmas száloptikához | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| Csupaszoló funkcióval | ❌ |
| ESD tesztelve | ❌ |
| Drótvágóval | ✅ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Fogási tartomány | 200 – 200 mm |
| Megfogó felület | Sima |
| VDE tesztelt | ✅ |





