További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 1207160 |
| EAN | 8014212316462 |
| Gyártói termékoldal | |
| Hossz | 160 mm |
| Állkapocs hossza | 50 mm |
| Fej szélessége | 16 mm |
| Fejmagasság | 6 mm |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| Anyag | Rozsdamentes acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| ESD tesztelve | ❌ |
| Súly | 154 g |
| VDE tesztelt | ✅ |





