További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19120 |
| EAN | 8014212020208 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Táska |
| Anyag | Szövet |
| Tekerhető | ✅ |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Piros |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ✅ |
| Magasság | 65 mm |
| Szélesség | 220 mm |
| Mélység | 110 mm |





