További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AO0108B |
| EAN | 8014212167941 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag minősége | Poliészter (PET) |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ✅ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 460 mm |
| Mélység | 370 mm |





