További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19500 |
| EAN | 8014212022363 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Műanyag |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Fekete |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ✅ |
| Magasság | 360 mm |
| Szélesség | 480 mm |
| Mélység | 235 mm |





