További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19140 |
| EAN | 8014212009562 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Táska |
| Anyag | Bőr |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ❌ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Barna |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 200 mm |
| Szélesség | 100 mm |
| Mélység | 200 mm |





