További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19163 |
| EAN | 8014212222282 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Műanyag |
| Vállpánttal | ❌ |
| Teleszkópos fogantyúval | ✅ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 160 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 320 mm |





