További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19220 |
| EAN | 8014212038470 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Bőr |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 380 mm |
| Szélesség | 430 mm |
| Mélység | 240 mm |






