További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 19400 |
| EAN | 8014212164247 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Szövet |
| Vállpánttal | ✅ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Fekete |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 100 mm |
| Szélesség | 200 mm |
| Mélység | 300 mm |





