További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 7201200 |
| EAN | 8014212020932 |
| Gyártói adatlap | |
| Mértékegység | PG |
| Min. fúró átmérője | 7 mm |
| Max. fúró átmérője | 29 mm |
| Kemény fém változat | ✅ |
| Élletörővel | ✅ |
| Bika orr központ | ✅ |
| Cserélhető központosító hegy | ✅ |
| Tengely átmérője | 12 mm |






