További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 74110 |
| EAN | 8014212294159 |
| Gyártói adatlap | |
| Mértékegység | ISO |
| Min. fúró átmérője | 10,5 mm |
| Max. fúró átmérője | 38,5 mm |
| Kemény fém változat | ✅ |
| Élletörővel | ✅ |
| Spirális horony | ❌ |
| Bika orr központ | ✅ |
| Cserélhető központosító hegy | ✅ |
| Tengely átmérője | 12 mm |






