További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 74121 |
| EAN | 8014212042453 |
| Gyártói termékoldal | https://www.intercable.tools/en/product/80_30_130/stufenbohrer-metrisch-m12-m40-mit-wechselspitze |
| Mértékegység | mm |
| Min. fúró átmérője | 12 mm |
| Max. fúró átmérője | 40,5 mm |
| Vágó anyag | HSS |
| Vágási irány | Jobb |
| Kemény fém változat | ✅ |
| Élletörővel | ❌ |
| Hűtőcsatornával | ✅ |
| Spirális horony | ❌ |
| Bika orr központ | ✅ |
| Cserélhető központosító hegy | ✅ |
| Tengely átmérője | 10 mm |






