További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 98035608 |
| EAN | 4000649032550 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmas fához | ❌ |
| Alkalmas acélhoz | ❌ |
| Alkalmas rozsdamentes acélhoz | ❌ |
| Alkalmas színesfémekhez | ❌ |
| Alkalmas öntöttvashoz | ❌ |
| Alkalmas kőhöz | ❌ |
| Alkalmas betonhoz | ✅ |
| Csempékhez alkalmas | ✅ |
| Kerámiához alkalmas | ✅ |
| Üveghez alkalmas | ❌ |
| Alkalmas műanyaghoz | ❌ |
| Átmérőjű fúró | 8 mm |
| Spirálfúró | ✅ |
| Szár alakú | Morse kúpos |
| Vágóél hossza | 150 mm |
| Teljes hossz | 210 mm |
| Tartórendszer | SDS-plus |
| Gyorszárral | ✅ |
| Dugaszolható tengely lapos véggel | ❌ |
| Központi fúróval | ❌ |
| Kétoldalas fúró | ❌ |
| Újrafúrásra alkalmas | ✅ |
| Vágási irány | Bal |
| Vágó anyag | Króm-vanádium acél |






