További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AB4710 |
| EAN | 8014212003164 |
| Gyártói adatlap | |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Szövet |
| Vállpánttal | ❌ |
| Zárral | ✅ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ❌ |
| Szín | Piros |
| Jel-piros | ❌ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 40 mm |
| Szélesség | 380 mm |
| Mélység | 170 mm |




