További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AB7712 |
| EAN | 8014212225252 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/80_20_190/borsa-di-sicurezza |
| Kivitel | Ügy |
| Anyag | Szövet |
| Vállpánttal | ✅ |
| Zárral | ❌ |
| Habbal | ❌ |
| Elválasztóval | ✅ |
| Szín | Piros |
| Jel-piros | ✅ |
| Lakat bilincs | ❌ |
| Kivehető tálca | ❌ |
| Magasság | 320 mm |
| Szélesség | 560 mm |
| Mélység | 360 mm |




