További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AP0516N |
| EAN | 8014212015853 |
| Alak | Ívelt |
| Hossz | 165 mm |
| Állkapocs hossza | 46 mm |
| Súly | 158 g |
| Fej szélessége | 16 mm |
| Fejmagasság | 3 mm |
| Átlós vágófogóval | ✅ |
| Kovácsolt | ✅ |
| Alacsony szikrázó modell | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| Ütésvédelemmel | ✅ |
| Drótvágóval | ✅ |
| Anyag | Acél |
| Felületvédelem | Krómozott |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Markolat kialakítása | Kétkomponensű |
| VDE tesztelt | ✅ |




