További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AP0616N |
| EAN | 8014212005434 |
| Alak | Alapértelmezett |
| Hossz | 165 mm |
| Vágóélhossz | 21 mm |
| Fej szélessége | 20 mm |
| Fejmagasság | 8 mm |
| Csupaszoló funkcióval | ❌ |
| Szigetelt | ✅ |
| Szigetelésvédelem 1000 V | ✅ |
| ESD tesztelve | ❌ |
| Fogantyúfedél | Műanyag fogantyúk |
| Felületvédelem | Krómozott |
| VDE tesztelt | ✅ |




