További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTP3-25 |
| EAN | 8014212414632 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 25 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 3,3 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ❌ |
| Csavart | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Vezeték-behúzószál PES D3.3mm 25m fix fejjel
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTP3-25 |
| EAN | 8014212414632 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 25 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 3,3 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ❌ |
| Csavart | ❌ |