További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTP4-60 |
| EAN | 8014212414724 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 60 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 4,2 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ✅ |
| Csavart | ✅ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Vezeték-behúzószál PES TRIFIL D4.2mm 60m cser. fej
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | FTP4-60 |
| EAN | 8014212414724 |
| Gyártói adatlap | |
| Alkalmazási tartomány | Szerelőcső |
| Anyag | Műanyag |
| Hossz | 60 m |
| Szélesség/átmérő behúzó huzal | 4,2 mm |
| Fej formája | Labda |
| Menetes csatlakozás | ✅ |
| Csavart | ✅ |