További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW13709 |
| EAN | 8034035105142 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13709/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13709/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13709/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW13709/do/018/en/0 |
| Kivitel | BE/KI |
| A tápegység típusa | 230 V AC |
| Vevővel | ❌ |
| Mérési tartomány | 5 – 45 °C |
| Külső érzékelő | ✅ |
| Fűtésre alkalmas | ✅ |
| Hűtésre alkalmas | ✅ |
| Állítható differenciálmű | ❌ |
| Hőmérséklet leolvasható | ✅ |
| Hangjelzővel | ❌ |
| Szerelési mód | Moduláris készülék háztartási kapcsolókészülékekhez |
| Kijelzővel | ✅ |
| Művelet | Gomb |
| Rejtett működés | ❌ |
| Csapvíz körrel | ❌ |
| Max. érintkezési feszültség | 240 V |
| Max. érintkező terhelés | 5 A |
| IP védettség | IP20 |
| Robbanásbiztos | ❌ |
| Szín | Bézs |
| Magasság | 44 mm |
| Szélesség | 44 mm |
| Mélység | 48 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |






