További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW14826 |
| EAN | 8034035105050 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW14826/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW14826/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW14826/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW14826/do/018/en/0 |
| Alkalmas dimmerhez | ❌ |
| Alkalmas pulzáló gombhoz | ✅ |
| Redőnykapcsolóhoz alkalmas | ❌ |
| Alkalmas velencei redőnykapcsolóhoz | ❌ |
| Alkalmas velencei-/redőnykapcsolóhoz | ❌ |
| Kapcsolónak alkalmas | ✅ |
| A lakásban | ❌ |
| Cső talpházban | ❌ |
| Nyomtatott áramköri kártya/modul | ❌ |
| Jelenlegi kínálat | 230 V AC |
| Energiafelhasználás | 9,1 W |
| Nyomógombos üzemmód | ✅ |
| Kapcsoló üzemmód | ❌ |
| Kézi rádióadóval | ✅ |
| Rádiós kódolóval | ✅ |
| Rádióvezérlésű nyomógombbal | ✅ |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag minősége | Hőre lágyuló |
| Halogénmentes | ✅ |
| Felületkezelés | Fényes |
| Rögzítés típusa | Rögzítés karommal |
| Szín | Titán |
| Átlátszó | ❌ |
| Védettségi fokra (IP) alkalmas | IP20 |
| Rádiófrekvencia | 2400 MHz |
| Ugrókódos | ❌ |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ✅ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ✅ |
| IFTTT támogatás elérhető | ✅ |






