Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Hengeres olvadóbiztosíték 8,5X31,5 25A 400V GG
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW72117 |
| EAN | 8011564113534 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW72117/s/018/en/0 |
| Kivitel | Kerámia biztosíték |
| Méret | 8×32 mm |
| Feszültség típusa | AC |
| Névleges áram | 25 A |
| Névleges feszültség Un | 400 V |
| Felhasználási kategória | gG (kábelvédelem/berendezésvédelem) |
| Névleges működési frekvencia | 50 – 50 Hz |
| Törőképesség | 50 kA |