Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Hengeres olvadóbiztosíték 10,3×38 20A 1000V DC GPV
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW72136 |
| EAN | 8011564775411 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW72136/s/018/en/0 |
| Kivitel | Kerámia biztosíték |
| Méret | 10×38 mm |
| Feszültség típusa | DC |
| Névleges áram | 20 A |
| Névleges feszültség Un | 1000 V |
| Törőképesség | 30 kA |