Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szakaszoló kapcsoló forgókaros moduláris 4P 32A 1000V DC
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96187 |
| EAN | 8011564775480 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96187/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96187/m/018/en/1 |
| Kapcsoló funkció | "KI" kapcsoló |
| Névleges áram | 32 A |
| Névleges feszültség Un | 1000 V |
| Min. névleges feszültség | 1000 V |
| Feszültség típusa | DC |
| Jelzőlámpával | ❌ |
| Beépített mélység | 72 mm |
| IP védettség | IP40 |
| Kényszer elkülönítés a DIN VDE 0113 szerint | ❌ |