Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Moduláris biztonsági transzformátor 63VA 230V 12V+12V=24V 4M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96324 |
| EAN | 8011564177079 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96324/s/018/en/0 |
| Primer feszültség | 230 V |
| Másodlagos feszültség 1 | 12 V |
| Másodlagos feszültség 2 | 12 V |
| Másodlagos feszültség 3 | 24 V |
| Max. energia veszteség | 1,8 W |
| Transzformátor típusa | Biztonsági transzformátor |
| Felületi szereléshez | ❌ |
| Süllyesztett beépítéshez | ✅ |
| Moduláris változat | ✅ |
| Hossz | 85 mm |
| Szélesség | 105 mm |
| Magasság | 58 mm |
| Rövidzárlat ellen védett | ✅ |
| Hőmérséklet elleni védelem | ✅ |
| Be/ki kapcsolóval | ❌ |