További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96325 |
| EAN | 8034035089053 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96325/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96325/m/018/en/0 |
| Primer feszültség | 230 V |
| Másodlagos feszültség 1 | 24 V |
| Másodlagos feszültség 2 | 24 V |
| Másodlagos feszültség 3 | 24 V |
| Max. energia veszteség | 1,8 W |
| Transzformátor típusa | Biztonsági transzformátor |
| Felületi szereléshez | ❌ |
| Süllyesztett beépítéshez | ✅ |
| Moduláris változat | ✅ |
| Hossz | 85 mm |
| Magasság | 58 mm |
| Rövidzárlat ellen védett | ✅ |
| Hőmérséklet elleni védelem | ✅ |
| Be/ki kapcsolóval | ❌ |



