Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Háztartási schuko aljzat fedéllel moduláris DIN sínre 16A 2,5M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96523 |
| EAN | 8011564441736 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96523/s/018/en/0 |
| Névleges feszültség Un | 250 V |
| Névleges áram | 16 A |
| Csuklós fedéllel | ✅ |
| Feszültség típusa | AC |
| Kivitel | CEE 7/3 aljzat (F típus) |
| Védőérintkezők | Földelő kapcsok |
| Megnövelt érintésvédelemmel | ✅ |
| Ellenőrző lámpával | ❌ |
| Beépített mélység | 70 mm |
| IP védettség | IP20 |