Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Szakaszoló kapcsoló moduláris kompakt 1M 2P 32A
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96534 |
| EAN | 8011564447738 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96534/s/018/en/0 |
| Kapcsoló funkció | "KI" kapcsoló |
| Névleges áram | 32 A |
| Névleges feszültség Un | 415 V |
| Min. névleges feszültség | 415 V |
| Feszültség típusa | AC |
| Jelzőlámpával | ❌ |
| Beépített mélység | 72 mm |
| IP védettség | IP20 |
| Kényszer elkülönítés a DIN VDE 0113 szerint | ✅ |