Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Váltókapcsoló karos moduláris 16A 2P 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96552 |
| EAN | 8011564447929 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96552/s/018/en/0 |
| Kapcsoló funkció | Kétirányú kapcsoló |
| Névleges áram | 16 A |
| Névleges feszültség Un | 250 V |
| Min. névleges feszültség | 250 V |
| Feszültség típusa | AC |
| Jelzőlámpával | ❌ |
| Beépített mélység | 72 mm |
| IP védettség | IP20 |
| Kényszer elkülönítés a DIN VDE 0113 szerint | ❌ |