Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Nyomógomb dupla moduláris zöld piros 16A 1NO+1NC 2P 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96565 |
| EAN | 8011564447974 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96565/s/018/en/0 |
| Kapcsolóáram | 16 A |
| Kapcsolási feszültség | 250 V |
| Feszültség típusa | AC |
| Jelzőlámpával | ❌ |
| Színes gomb | Piros/zöld |
| Beépített mélység | 72 mm |