Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Nyomógomb szimpla visszajelző lámpával moduláris piros 16A 1NC 1P 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96567 |
| EAN | 8011564447998 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96567/s/018/en/0 |
| Kapcsolóáram | 16 A |
| Kapcsolási feszültség | 250 V |
| Feszültség típusa | AC |
| Jelzőlámpával | ✅ |
| Színes calotte | Piros |
| Lámpa típus | LED |
| Lámpa feszültség | 230 – 230 V |
| Színes gomb | fehér |
| Beépített mélység | 72 mm |