Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
AN. WEEK TIME SWITCH 1CO 3M 150H RES.
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96832 |
| EAN | 8011564064614 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96832/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96832/m/018/en/1 |
| Szerelési mód | DIN sín |
| Tápfeszültség | 110 – 110 V |
| Frekvencia tápfeszültség | 50 – 50 Hz |
| 60 perces program | ❌ |
| 24 órás program | ❌ |
| Heti program | ✅ |
| Éves program | ❌ |
| Hálózati szinkron | ❌ |
| Kvarc vezérlésű | ❌ |
| Kontakt típus | Átváltó érintkező |
| Nyári/téli időszámítás automatikus váltása | ❌ |
| Kézi működtetés | ✅ |
| Kapcsolási előválasztás | ❌ |
| Névleges kapcsolási áram 250 V AC feszültségen | 16 A |
| Potenciálmentes kapcsolóérintkező | ✅ |
| IP védettség | IP20 |
| Szélesség | 53,5 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 68 mm |