Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Alulfeszültség figyelő relé 1 fázisú DIN sínre 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GW96908 |
| EAN | 8011564760059 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96908/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GW96908/m/018/en/1 |
| Funkció | Mechanikus |
| Szerelési mód | DIN sín |
| Beépített mélység | 72 mm |
| Vezérlőfeszültség 1 | 24 – 230 V |
| A vezérlőfeszültség típusa 1 | AC/DC |
| Frekvencia-szabályozó feszültség 1 | 50 – 60 Hz |
| Névleges áram | 5 A |
| Tápfeszültség | 230 – 230 V |