További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWA1201 |
| EAN | 8034035101021 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWA1201/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWA1201/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWA1201/m/018/en/0 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWA1201/do/018/en/0 |
| Bekötési rendszer | Kétirányú kapcsoló |
| Működési mód | Billenő/gomb |
| Összeszerelés elrendezése | Moduláris készülék háztartási kapcsolókészülékekhez |
| Nyomógombos kapcsoló | ✅ |
| Szerelési mód | Modul |
| Rögzítés típusa | Elkötelező (pattanás) |
| Szerelőlappal | ❌ |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag minősége | Hőre lágyuló |
| Halogénmentes | ❌ |
| Antibakteriális kezelés | ❌ |
| Felületvédelem | Kezeletlen |
| Felületkezelés | Matt |
| Címkehely/információs felület | Nem |
| Megvilágítás | Igen |
| Funkció világítás | Világít (bekapcsolva) |
| A világítás típusa | LED nem cserélhető |
| Védettségi fokra (IP) alkalmas | IP20 |
| Ütésszilárdság | Nem elérhető |
| Névleges feszültség Un | 250 V |
| Névleges áram | 5 A |
| Fénycsövek kapcsolási árama | 0,5 AX |
| Visszajelzés-jel kapcsolat | ❌ |
| Csatlakozás típusa | Csavaros terminál |
| Fűtéskapcsoló | ❌ |
| Mosógép kapcsoló | ❌ |
| Készülék szélessége | 22 mm |
| Készülék magassága | 44 mm |
| Készülék mélysége | 30 mm |
| Beépített mélység | 20 mm |
| Min. beépített szerelődoboz mélysége | 25 mm |
| Kompatibilis az Apple HomeKit-tel | ❌ |
| Kompatibilis a Google Asszisztenssel | ❌ |
| Kompatibilis az Amazon Alexával | ❌ |
| IFTTT támogatás elérhető | ❌ |
| Megfelel az Egyesült Királyság Építési Szabályzatának M. részének | ✅ |






