Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Túlfeszültség levezető SPD L1+L2 10kA T2 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWD6430 |
| EAN | 8011564775053 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6430/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6430/m/018/en/1 |
| Névleges feszültség AC | 50 – 50 V |
| Max. folyamatos feszültség AC | 180 V |
| Max. folyamatos feszültség DC | 5 V |
| Névleges kisülési túlfeszültség (8/20) | 0,1 kA |
| Feszültségvédelmi szint mag/mag | 200 V |
| Feszültségvédelmi szint mag/földelés | 200 V |
| Frekvencia | 3 – 3 MHz |
| Szerelési mód | DIN sín (kalapsín) 35 mm |
| Csatlakozás 1 | Szorító |
| Proaktív hőszabályozás | ❌ |
| Távjelző érintkezővel | ❌ |
| Jelzés a készüléken | Egyik sem |
| Robbanásbiztos változat | ❌ |
| Szerelési szélesség | 17,5 mm |
| IP védettség | IP20 |