Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Óra számláló 1M
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWD6911 |
| EAN | 8034035007040 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6911/s/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6911/m/018/en/0 |
| Szerelési mód | DIN sín |
| Kivitel | Hasonló |
| Számolja a területet | 99999,99 h |
| Reset funkció | Egyik sem |
| Működési jelzés | ❌ |
| Szélesség | 35 mm |
| Magasság | 82 mm |
| Beépített mélység | 38 mm |
| Előlap szélessége | 35 mm |
| Előlap magassága | 45 mm |