Leírás
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
LOAD MANAGEMENT RELAY P-COMFORT
90 AM Sorozat Moduláris kiegészítők – A 90 AM sorozat az összes megszakítóhoz alkalmaz kiegészítők mellett számos moduláris kiegészítőt tartalmaz az elektromos rendszerek védelméhez, irányításához, programozásához, méréséhez és jelzéséhez.
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | GWD6916 |
| EAN | 8011564881563 |
| Gyártói termékoldal | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6916/s/018/en/0 |
| Gyártói adatlap | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6916/pdf/018/en/0 |
| Használati utasítás | http://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6916/m/018/en/1 |
| Méretezett rajz | https://www.gewiss.com/services/gewiss/productImage/GWD6916/do/018/en/0 |
| KNX buszrendszer | ❌ |
| Buszrendszer KNX-RF (rádiófrekvenciás) | ❌ |
| Buszrendszer rádió gyakori | ✅ |
| Buszrendszer LON | ❌ |
| Powernet buszrendszer | ❌ |
| Egyéb buszrendszerek | Egyik sem |
| Rádió gyakori kétirányú | ❌ |
| Szerelési mód | DRA (DIN-sínes adapter) |
| Helyi működtetés/kézi működtetés | ✅ |
| LED jelzéssel | ❌ |
| C-terhelésre alkalmas | ❌ |
| Névleges áram | 32 A |
| Névleges üzemi feszültség | 230 – 230 V |
| Különböző fázisok csatlakoztathatók | ❌ |
| Min. beépített szerelődoboz mélysége | 47 mm |
| Moduláris bővíthetőség | ❌ |
| IP védettség | IP20 |