További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4L11,0X20,0S |
| EAN | 8014212110596 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 11 mm |
| Lyuk szélessége | 20 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Lyuk.bélyeg hosszanti nyíláshoz 11,0×20,0mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4L11,0X20,0S |
| EAN | 8014212110596 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 11 mm |
| Lyuk szélessége | 20 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |