További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4R08,5S |
| EAN | 8014212094100 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 8,5 mm |
| Lyuk szélessége | 8,5 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Nyomófej kerek lyukhoz D8,5mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4R08,5S |
| EAN | 8014212094100 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 8,5 mm |
| Lyuk szélessége | 8,5 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |