További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4R17,0S |
| EAN | 8014212106964 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 17 mm |
| Lyuk szélessége | 17 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
villamossági kis- és nagykereskedelem 1991 óta
Punch for circular hole D17,0 mm
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | LS4R17,0S |
| EAN | 8014212106964 |
| Gyártói termékoldal | |
| Lyukasztó forma | Kerek |
| Fúrás átmérője | 17 mm |
| Lyuk szélessége | 17 mm |
| Kivitel | Csak ütés |
| Hidraulikus működés | ✅ |
| Mechanikus működés | ❌ |