További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | 661344 |
| EAN | 8014212155467 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/80_20_180/tronchetti-isolanti |
| típus | Csomagtartó |
| Kivitel | Borjú magas |
| Magasság | 380 mm |
| Szín | Fehér |
| Biztonsági lábujjvédővel | ✅ |
| Anyagbiztonsági lábujj | Acél |
| Nem | Egynemű |
| Talp anyaga | Poliuretán (PUR) |
| Felső rész anyaga | Műanyag |
| Anyag | Műanyag |
| Névleges feszültség AC | 1000 V |
| Névleges feszültség DC | 1500 V |
| Ívhiba tesztelve | ✅ |
| Elektromos osztály az EN 50321-1 szerint | 0 |
| EN 50321 szerint | ✅ |




