További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AV4110 |
| EAN | 8014212006035 |
| Gyártói adatlap | https://www.intercable.tools/en/product/80_10_20/lenzuolo-isolante |
| Tekervényen | ✅ |
| Csúszásgátló réteggel | ✅ |
| Hossz | 10000 mm |
| Szélesség | 1000 mm |
| Vastagság | 1,6 mm |
| A névleges feszültséghez legfeljebb | 1000 V |
| Szín | Piros |
| Átlátszó | ❌ |
| Kivitel mint medence | ❌ |




