További információk
| Gyártó | |
|---|---|
| Gyártói cikkszám | AV4330 |
| EAN | 8014212303943 |
| Gyártói adatlap | |
| Tekervényen | ✅ |
| Csúszásgátló réteggel | ✅ |
| Hossz | 1000 mm |
| Szélesség | 10000 mm |
| Vastagság | 3,5 mm |
| A névleges feszültséghez legfeljebb | 30000 V |
| A dielektromos szilárdsághoz ig | 30000 kV |
| Szín | Kék |




